ORIMP - Bydgoskie Biuro Organizacji Imprez, ul. Okrzei 2/230 85-317 Bydgoszcz, ul. Porzeczkowa 2 86-061 Brzoza, tel.: +48 502 102 984, +48 500 093 612 *** Zapraszamy *** Mobile Travel Consultant - Jeśli masz wątpliwości co do wyboru oferty, zaproś naszego Konsultanta, który na miejscu sprawdzi dostępność oferty, wypełni formularz zgłoszeniowy, przygotuje umowę i dopilnuje płatności. *** Zapraszamy ***
telefon
+48 502 102 984
+48 500 093 612
e-mail

Informacje o biurze

Od 30 lat realizujemy Państwa marzenia o udanym urlopie. Tych z Państwa, którzy chcieliby poznać z nami dalsze zakątki świata zapraszamy na Sri Lankę, Malediwy, Indie, ekskluzywne rejsy czy też bliżej do naszych południowych sąsiadów, u których znajdziemy termalne źródła, które tak kojąco wpływają na zmęczenie dnia codziennego. Mamy nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach będą to "przeboje turystyczne"!

Bez względu na to czy wysyłamy Klienta do skromniejszego hotelu, czy na ekskluzywny rejs albo do luksusowej willi nad oceanem - robimy wszystko aby każdy był zadowolony ze swych wakacji.

Cieszymy się uznaniem wielu Klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie i jakość naszych usług. Jesteśmy stabilną, rzetelną firmą, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nie dążymy do bycia organizatorem masowej turystyki. Dla naszych Klientów oznacza to, ze więcej czasu i starań im poświęcamy, że indywidualnie ich traktujemy, jesteśmy w stanie sprostać różnym życzeniom i sugestiom, które w natłoku umykają najpotężniejszym organizatorom turystyki.

Pragniemy aby naszą największą reklamą nie był spot reklamowy czy bilbord, ale zadowolony Klient, który powierzył nam organizację swego urlopu i zareklamuje nas swoim znajomym. Stąd nasza dbałość o szczegóły, najlepszy serwis i przystępne ceny. Współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami, oferujemy zakwaterowanie w atrakcyjnych hotelach na całym świecie, przeloty renomowanymi liniami, staramy się zatrudniać rzetelnych i profesjonalnych rezydentów, pilotów i przewodników, a to wszystko za konkurencyjne ceny!

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i w celu wypełnienia obowiązków wynikających z "Ustawy o Usługach Turystycznych" każdy nasz klient jest ubezpieczany dodatkowo w Elvia Alianz co daje gwarancje bezpiecznego podróżowania.

Jesteśmy firmą posiadającą kontakty współpracy nie tylko w Europie czy Azji ale i w Australii, Tasmanii, Kostaryce, Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie. Dzięki jakości oferowanych przez nas usług osiągnęliśmy wysoką pozycję wśród rzeszy obsłużonych Klientów. Nie uznajemy "wyścigu Szczurów" co dla naszych Klientów oznacza, że więcej starań i czasu im poświęcamy, że indywidualnie ich traktujemy, jesteśmy w stanie sprostać różnym życzeniom i sugestiom, które w natłoku umykają najpotężniejszym organizatorom turystyki.

Przyjazne nastawienie do naszych Klientów to nie tylko kontakt internetowy czy telefoniczny to kontakty, które przeradzają się w długoletnie przyjaźnie i wzajemne zaufanie i to one motywują nas do jeszcze większej pracy, aby realizować to co wymarzone i spełnione.

Powróciliśmy również po wielu latach do sprzedaży ofert z niemieckich lotnisk z dojazdem własnym i zorganizowanym, gdzie mamy gwarancje dobrze zorganizowanego wypoczynku z prawie 25% obniżką cenową (sprawdź baner "wyloty z Niemiec"). Wprowadzamy również na wzór biur austriackich i niemieckich MOBILE TRAVEL CONSULTANT. Jak to działa? Jeśli masz wątpliwości co do wyboru oferty, zaproś naszego Konsultanta, który na miejscu sprawdzi dostępność oferty, wypełni formularz zgłoszeniowy, przygotuje umowę i dopilnuje płatności, a potem wystarczy dokonać przelewu ..... ile zaoszczędzonego czasu i biegania. Nasi Partnerzy to sprawdzeni od wielu lat Organizatorzy. Konsultanci naszego biura chętnie pomogą i doradzą Państwu w wyborze: imprez turystycznych, biletu lotniczego, autokarowego, wiz do wszystkich krajów świata, ubezpieczeń turystycznych.

Magia Podróży jest niezwykła.

Obecnie w internecie możecie znaleźć tysiące przeróżnych ofert i propozycji na wakacyjny urlop. Większość serwisów to automatyczne wyszukiwarki, które po wybraniu odpowiednich kryteriów wskażą listę propozycji wyjazdów. Nasz serwis został również wyposażony w taką wyszukiwarkę, gdzie po wskazaniu odpowiednich danych system wyszuka odpowiednie propozycje ofert. Jednak nasz portal to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Nasza załoga wkłada ogrom pracy i pasji w to, byście mogli zadowoleni wyjechać na urlop i jeszcze bardziej zadowoleni z niego wrócić.

Nasza strona została stworzona dla ludzi oczekujących od wakacji czegoś magicznego, specjalnego i wyjątkowego. Nasz profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i dbałość o klienta sprawiają, że grono naszych klientów szybko się powiększa. Gwarantujemy zawsze udany wyjazd! Dowodem na to są już tysiące klientów, których obsłużyliśmy. Współpracujemy tylko z biurami o wysokiej renomie, na podstawie podpisanych umów agencyjnych na rzecz organizatorów turystyki wpisanych do właściwego rejestru i posiadających wymagane zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe. Nie bój się bankructw. W naszym biurze już Ci to nie grozi. Obecnie przyjęliśmy strategię, która GWARANTUJE BEZPIECZNY WYJAZD I POWRÓT WAKACYJNY.

Nasz cel to to, by podróżowanie było dla każdego łatwe, przystępne i beztroskie, dlatego też wraz ze swoimi partnerami stworzyliśmy serwis, który powinien ułatwić przeglądanie ofert oraz pozwoli automatycznie dokonać wstępnej rezerwacji na najbardziej odpowiadającą propozycję. A jeśli będziesz miał ochotę o coś zapytać chętnie Ci odpowiemy na każde pytanie.

Jeśli wśród wielu ofert czujesz się zagubiony zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: nasi konsultanci chętnie pomogą i doradzą w wyborze i dokonaniu rezerwacji.

Nasz serwis jest w pełni zabezpieczony, więc gwarantujemy Ci pełną dyskrecję i ochronę danych osobowych. Nasza oferta jest kompleksowa, więc nie obawiaj się, że będziesz narażony na dodatkową utratę czasu. Oprócz rezerwacji wakacji oferujemy również dodatkowe usługi, takiej jak: bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenie, parking przy lotnisku, wypożyczenie samochodu, formalności wizowe, fachową informację na temat przepisów celnych.

Pamiętaj, udane podróże tylko z Biurem ORIMP TRAVEL.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

MARIA NADOLNA

Biuro ORIMP   ul. Porzeczkowa 2, 86-061 Brzoza, tel.: +48 502 102 984, +48 500 093 612
Opublikowane na stronach www.orimp.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zawartości tej strony w całości bądź w części jest zabronione.
http://mikolaje.bydgoszcz.pl